השירותים שלנו

עמוד הבית > השירותים שלנו

תחומי התמחות

המשרד עורכי הדין ריינדוביץ ושות' מחולק לשלוש מחלקות עיקריות:

מחלקת הנדל"ן  במסגרתה המשרד מייצג בעסקאות מכר דירות, רכישת דירות מקבלן, רכישת קרקעות, נדלן מסחרי, נכסים מניבים, רישום בטאבו, רישום בתים משותפים, סכסוכי שכנים, הסכמי שכירות ועוד.

מחלקת התחדשות עירונית  חטיבה מרכזית במשרד במסגרתה המשרד מייצג למעלה מ- 1,200 דיירים בפרויקטים שונים של התחדשות עירונית הן במסגרת תמ"א 38 והן במסגרת פרויקטים של פינוי-בינוי ובינוי-פינוי ברחבי הארץ. משרדנו מתמחה בייצוג דיירים לקראת הליך של התחדשות עירונית וחרט על דגלו את עקרונות השקיפות, האמינות והשירותיות כלפי הדיירים.

מחלקה אזרחית-מסחרית במסגרתה ניתנים שירותים של עריכת צוואות, קיום צוואות, הגשת צווי ירושה, עריכת הסכמים על כל גווניהם בין פרטיים ובין גופים מסחריים, הקמת חברות, הקמת שותפויות, הסכמי שותפות פירוק חברות והבראת חברות.

נדל"ן והתחדשות עירונית

רכישת דירה מקבלן

רכישת דירה מקבלן

רכישת דירה מקבלן הינה עסקה אשר מצריכה בדיקות רבות על מנת לוודא כי בתום ההליך תזכו לקבל את דירתכם, כפי שהובטח. על אף העובדה כי בעסקאות קבלן, הינכם נדרשים לתשלום עבור שירותי עריכת דין לקבלן, שימו לב כי עורך הדין של הקבלן אינו מייצג אתכם, הרוכשים. חשוב מאוד להיוועץ בעורך דין מטעמכם, טרם רכישת דירה חדשה מקבלן. נשמח להעמיד לצורך כך את הניסיון הרב שמשרדנו צבר בתחום.
לתאום פגישה בנושא

תמ"א 38

תמ"א 38

משרדנו מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, כולל ייזום, קידום וליווי פרויקטים של פינוי- בינוי ותמ"א 38 החל משלב התארגנות הדיירים, ליווי וייצוג הדיירים ועד לקבלת המפתח והדירות החדשות. מעוניים לקדם פרויקט תמ"א בבניין שלכם? צרו קשר עם משרדנו ונשמח לייצגכם.
לתאום פגישה בנושא

עסקאות מכר דירה יד שניה

עסקאות מכר דירה יד שניה

משרדנו יעניק ליווי אישי ומקצועי לאורך כל שלבי העסקה החשובה בחייכם – מכירה או רכישה של דירה, הכולל משא ומתן, בדיקה יסודית ומקדמית של הנכס עצמו ואופן רישומו, בדיקת פטור ממס, חבות מס, מס שבח, מס רכישה, היטלים, היטלי השבחה, חריגות בניה, טיפול מול רשויות המיסים, רשויות מקומיות, ליווי בלקיחת משכנתא, סילוק משכנתא והכל עד לרישום הדירה על שמכם.
לתאום פגישה בנושא

תוספות בניה ותיקון רישום בטאבו

תוספות בניה ותיקון רישום בטאבו

משרדנו מלווה בעלי דירות רבים אשר עתידים לבצע תוספות בניה לדירותיהם, הן של מרפסות והן של ממד"ים. במהלך הליווי משרדנו עורך עבורם את ההסכמים מול הקבלנים, האדרכילים ושלל בעלי המקצוע. שומר על זכויותיהם ועל כספם עד לסיום עבודות הבניה ומלווה את בעלי הדירות עד לסיום רישום תוספת הבניה בטאבו ועדכון שטח דירתם.
לתאום פגישה בנושא
אזרחי / מסחרי

דיני חוזים

דיני חוזים

משרדנו מתמחה בעריכת חוזים מסוגים שונים לרבות חוזים מסחריים, הסכמי שותפות, הסכמי ממון, הסכמים לביצוע עבודות ומתן שירותים. משרדנו מלווה את הצדדים בכל השלבים של עריכת החוזה משלבי ההסכמות הראשוניות דרך המו"מ ועד לחתימת ההסכם. משרדנו מעניק גם שירות של ניהול הסכם ובדיקת עמידה בהוראות ההסכם ובקיומו.
לתאום פגישה בנושא

ליווי חברות

ליווי חברות

החטיבה המסחרית תלווה אתכם לאורך כל הדרך משלב הרעיון, פתיחת חברה ברשם החברות, עריכת הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, פרוטוקולים, ייעוץ וליווי משפטי ומקצועי בכל הנלווה להקמת חברה ושותפויות כגון פתיחת חשבון בנק, ייעוץ פיננסי, בניית נהלי עבודה, עריכת מסמכי התקשרות עם נותני שירות, ספקים, לקוחות וכדומה, עריכת הסכמי עבודה חדשים ובדיקת הקיימים ייעוץ וליווי בדיני עבודה, בניית מנגנוני ביטחון לגביה קלה ויעילה, הגנה מפני תביעות בזמן אמת, גביית חובות, משא ומתן טרם חתימת חוזים, ניהול ישיבות גישור ופישור ייצוג בבתי המשפט וכן הליכי פירוק חברה ופשיטת רגל. כמו כן הסכמי רכישת חברה, ייעוץ בהיבטי המס, תכנון מס נכון, תקינה בינלאומית, התנהלות מול רשויות המס וכדומה.
לתאום פגישה בנושא

דיני ירושה וצוואות

דיני ירושה וצוואות

עריכת צוואה הינה שלב חשוב ומהותי שנועד להגן על היקרים לכם מכל. למשרדנו ניסיון עשיר בעריכת צוואות תוך ראיה עתידית והקטנת הסיכוי להתנגדויות בעתיד על מנת שבבוא היום, הצוואה תקויים בהתאם להוראות המצווה. משרדנו מלווה יורשים לאיתור צוואות, הגשת בקשות לקיום צוואות או צווי ירושה ורישום הנכסים של הנפטרים על שם היורשים.
לתאום פגישה בנושא

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

לאחרונה משרד המשפטים פתח את האפשרות לערוך ייפוי כוח מתמשך, אשר משמעותו עריכת מסמך הוראות מפורט ובו יש באפשרותכם להחליט מי יהיו האנשים אשר יהיו מוסמכים לטפל בכם ובעניינכם, הרפואיים והרכושים ובאיזה אופן. המסמך נועד להחליף את הליך האפוטרפסות שבו לאדם אין שליטה על זהות האפוטרופוס שממונה לו במקרה של חוסר יכולת להחליט על ענייניו. ייפוי כוח מתמשך זהו תהליך מורכב, הדורש מחשבה רבה, תכנון ארוך טווח ועמידה בכל הוראות הדין על מנת להקנות לכם שקט נפשי. עורכי הדין ממשרדנו בעלי תעודות הסמכה לעריכת ייפוי כוח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי. נשמח לסייע לכם.
לתאום פגישה בנושא

שירותי נוטריון

שירותי נוטריון

משרדנו מעניק שירותי נוטריון ואפוסטיל למסמכים רשמיים. כמו כן, ניתן לקבל שירותי תרגום נוטריוניים מהשפות: עברית, אנגלית, רוסית, אוקראינית וצרפתית.
לתאום פגישה בנושא